محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.

مشاوره شخصی

فرد ارائه دهنده مشاور کنکور چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

از آن جایی که کنکور یکی از حساس ترین و مهم ترین آزمون هایی است که هر فرد ممکن است در طول زندگی خود در آن شرکت کند از این رو مشاوری که خدمات مشاوره را با بهترین قیمت به شما ارائه دهد، باید از ویژگی های خاصی برخوردار باشد تا بتواند قبولی شما را در این آزمون مهم تضمین کند و نگرانی شما را در این رابطه برطرف سازد.

حتماً‌ می پرسید این مشاور که البته بهتر است از میان ده مشاور برتر کنکور انتخاب شود الزاماً از چه خصوصیاتی باید برخوردار باشد تا بتوان وی را بهترین نامید و در زمینه ارائه انواع خدمات مشاوره کنکور آن هم با پرداخت بهترین قیمت به وی تکیه کرد؟

برای دوره کنکور جای خطا واشتباه نداریم اگر یک خطارا تست کنیم و تا آخر اون خطارا پیش ببریم باعث خراب شدن و بی نتیحه ماندن چندین سال تلاش ما برای کنکور می شود یک رتبه برتر که مسیر را خود به درستی پیش برده و آموزش ومهارت کمک کردن به شما را دارد و همچنین باعث اتلاف وقت می شود .

در ادامه به ذکر لیستی از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات یک مشاور رتبه برتر  کنکور حاضر در تیم مشاوره برای شما عزیزان می پردازیم

مشاور باید دلسوز و با محبت باشد.

به ضعف های درسی شما در انواع دروس پی ببرد.

به طور مرتب پیگیر درس خواندن و روند پیشرفت شما باشد.

بتواند بهترین برنامه ریزی درسی را برای موفق شدن شما تنظیم کند.

شما را با اصول و فوت و فن رسیدن به موفقیت آشنا کند.

مشاور خود تجربه رتبه برتر شدن در کنکور را داشته باشد. 

چرا باید از مشاوره کنکور استفاده کرد؟ 

استفاده از مشاوره کنکور به خصوص مشاوره خصوصی کنکور می تواند به فرد در افزایش انگیزه و داشتن مطالعه ای بهتر برای کنکور کمک کند.

یک تیم مشاوره کنکور چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

از میان ویژگی های یک تیم مشاور کنکور که بهتر است از میان ده مشاور برتر کنکور هم انتخاب شوند می توان به پیگیر بودن و یاد دادن راه و چاه رسیدن به موفقیت به داوطلب کنکور اشاره کرد.

آیا امکان دریافت خدمات مشاوره کنکور با پرداخت بهترین قیمت وجود دارد؟ 

بله. در این رابطه می توانید با مشاوران آکادمی دانشجوشو  در تماس باشید.


چه ساعتی از روز می توان از خدمات مشاوره آنلاین  استفاده کرد؟

خوشبختانه آنچه برای مشاوره در نظر گرفته شده است با توجه به نیاز داوطلبان که در هر ساعت از شبانه روز مایل به دریافت خدمات مشاوره می باشند، در تمامی ساعات شبانه روز نیازمند خواهند بود.

به همین دلیل خوشبختانه بدون هیچ گونه محدودیتی می توانید به راحتی در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید از تمامی خدمات مورد نیاز بهره مند گردید تنها مقدمه مورد نیاز برای استفاده از خدمات، برقراری تماس با مشاورین و متخصصین دانشجوشو خواهد بود.

تضمین ما نتایج دانش اموزان ماست. دانش اموزانی که در بازه های زمانی خیلی کوتاه پیشرفت های بسیار چشمگیری در تراز ازمون های ازمایشی داشتند و در نهایت در کنکور هم رتبه های بسیار درخشانی بدست اوردند. ما هر سال در طول سال تحصیلی نمونه های افزایش تراز دانش اموزانمون رو در فضای مجازی منتشر میکینم و بعد از کنکور هم این نمونه های افزایش تراز رو در کنار رتبه ی کنکور و رشته قبولی منتشر میکنیم. 


با پرکردن فرم زیر دانشجوشو با شما ارتباط می گیرند.

https://app.didar.me/customer/form/6bd0f954-2f81-4ced-9418-b9fb07eee06b 
یا از لینک زیر به طور مستقیم خریداری کنید:

https://daneshjoosho.com/Store.aspx?.go=16

.