محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.

اپلیکیشن های یک کنکوری

📛👇!این برنامه‌ها پیشرفتتو تضمین میکنند📛

‌‌‌‌‌

🟠اپلیکیشن آلارم پازل

این برنامه می‌تونه با روش و شیوه‌ای جدید و جالب شما رو از خواب بیدار کنه؛ بدین صورت که با هر بار به صدا در اومدن آلارم، یک نوع بازی فکری از انواع پازل یا معادلات ریاضی رو نمایش می‌ده و تا زمانی که اون رو حل نکردید، صدای آلارم قطع نمی‌شه!

🟡اپلیکیشن flashcards maker

با این اپلیکیشن فوق‌العاده می‌تونید تو کسری از ثانیه، فلش‌کارت‌های دو طرفه بسازید، و نکته بسیار عالی این که به اون‌ها عکس هم ضمیمه کنید! و اینکه از خودتون کوئیز هم بگیرید.

🟢اپلیکیشن calm

با جمع‌آوری و پخش صدای بارون، موج دریا، آواز پرنده‌ها و نوای زیبای طبیعت به شما اجازه میده تا برای دقایقی چشماتون رو ببندید، به نوای آرامش بخش طبیعت گوش بدید و استرس‌های ناشی از درس و کنکور رو فراموش کنید.

🔴درس یار

درس یار با تحلیل زمان مطالعه شما، آماری برای شما ارائه میکنه و به شما کمک میکنه تا بهترین نتیجه رو از روند مطالعاتیتون بگیرید.

🔵همراه درس

همراه درس برای برنامه ریزی درسی شما طراحی شده؛ تکالیف و پروژه ها رو به شما یادآوری میکنه، گوشیتون رو سر کلاس سایلنت میکنه و نمیذاره امتحانتون رو فراموش کنید.

🟣پاسخ پلاس

پاسخ‌پلاس برنامه‌ای برای تصحیح پاسخ‌نامه‌های تستی با تلفن همراهه. به کمک این برنامه میتونید پاسخ‌نامه‌های تستی رو با سرعت و دقت بالا، توی هر زمان و مکان و بدون نیاز به رایانه، اسکنر و اینترنت تصحیح کنید!